Apple ziet auto als nieuw platform voor iOS

ios_carOp Twitter gingen de fanboys gisteravond uiteraard weer los. Apple presenteerde nieuwe hard- en software op de eigen Worldwide Developer Conference. Naast een zuurstok-look voor iOS 7 en een op een plastic buis gebaseerde nieuwe Mac Pro kwam Apple ook met belangwekkend nieuws voor de auto-branche.

Apple ziet de auto namelijk als nieuw platform voor Apple-producten en diensten. Sterker, concreet werkt Apple al met Honda, Mercedes, Nissan, Ferrari en Infiniti aan de integratie van iOS-features in auto’s.

Auto’s die uitgerust zijn met Apple Maps? Ik weet niet of dat nou zo’n goed idee is. Maar goed, integratie met je telefoon, aangestuurd door spraak kan zeker meerwaarde hebben. Geen gepruts met knoppen op je dashboard of aanraakschermen. Gewoon je blik op de weg houden en hardop je commando’s aan je auto brullen. Ben benieuwd of er al in 2014 auto’s beschikbaar zullen zijn met deze integratie.

Check hier de korte video van iOS in the car.

Advertentie

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s


%d bloggers liken dit: