‘Autoweek lanceert video app voor tablets’ is het nieuws van de dag. De app is gratis en voor zowel iPad als Androidtablets te downloaden. ‘Een must have voor autoliefhebbers’ lees ik op de site van Autoweek. Daar prijken dan prominent ook twee download- knoppen naar de App Store en de Google Play store, wat Autoweek nog de Android Market noemt.
Maar wat een tegenvaller. De app is inderdaad beschikbaar in de Play store, maar niet geschikt voor de meest originele Android tablet die er is; de Nexus 7. En laat dat nou net de tablet zijn die ik heb. ‘This item is not compatible with your device’, lees ik.
Hoe slordig. Een Android-tablet-app die het niet doet op de Nexus 7? En gek genoeg wel op de Nexus One. Huh? Het was toch een tablet-app? Ik neem aan dat Autoweek dit vuiltje heel spoedig wegpoetst?
Tot die tijd zal ik het op de Nexus 7 moeten doen met het Autoweek Youtube kanaal. Ook geen straf.
Geef een reactie